“Сучасніше стало”: у Вознесенську Миколаївської області збудували нове приміщення ЦНАПу

11:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Вознесенську, що на Миколаївщині, збудували нове приміщення ЦНАПу. До цього послуги надавали у двох різних будівлях. Звести нову установу вдалося завдяки співпраці з донорами.

Про це  Суспільному розповів заступник вознесенського міського голови Олександр Мизгало.

“Зокрема, йде мова про Програму розвитку ООН, яка надала близько десяти з половиною мільйонів гривень. І ще приблизно таку ж суму нарахувала міська рада. Тобто загальний бюджет приблизно 21 мільйон гривень”, — розповідає Мизгало.

Начальниця Управління надання адміністративних послуг Олена Лобаєвська говорить, до кінця квітня 2024 року не мали власного приміщення: частину послуг надавали в місцевому музеї, інше – в будівлі Управління соціального захисту.

“Зі збільшенням надання адміністративних послуг, збільшилась кількість відвідувачів. Була необхідність розширювати кількість спеціалістів для надання таких послуг. Тому виникло питання щодо площі ЦНАПу”, — пояснює Лобаєвська.

Каже, побудова нового двоповерхового приміщення розв’язала нагальні проблеми: дозволила надавати всі послуги в одній будівлі, а також збільшити штат від 20 до 27 працівників.

“Працівники забезпечують надання 415 видів адміністративних послуг. Найбільш популярні — у сферах державної реєстрації нерухомого майна, реєстрації місця проживання, соціального захисту населення і земельних питань. У приміщенні є сектор очікування, сектор інформування, куточок для відвідувачів з дітьми, місце для самообслуговування, є “front-” та “back-” офіси”, — говорить Олена Лобаєвська.

Крім того, за словами начальниці Управління надання адміністративних послуг, будівля доступна для маломобільних груп населення. Заступник міського голови Олександр Мизгало каже, продовжують роботи з благоустрою території та готуються до офіційного відкриття ЦНАПу.