Усик втратить титул абсолютного чемпіона світу

18:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Володар титулів WBA, WBO, IBF та WBC у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) пробуде абсолютним чемпіоном лише до 1 червня 2024 року. Як повідомляє ESPN, Міжнародна боксерська федерація (IBF) забере свій пояс, тому що обов’язковий захист титулу прострочено.

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф’юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов’язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.

Цю інформацію підтверджує і авторитетний інсайдер Ден Рафаель.

14 травня промоутер Усика Олександр Красюк, коментуючи ситуацію, що склалася, заявив, що вони не отримували офіційного рішення IBF.

“Зазвичай це відбувається в такий спосіб: після бою, коли оголошується переможець, IBF зобов’язує переможця зустрітися з обов’язковим претендентом. Якщо чемпіон відмовляється від зустрічі з обов’язковим претендентом, він позбавляється пояса, і призначається новий бій. Зазвичай так і буває, але ми повинні почекати і подивитися, як розвиватимуться події цього разу”, – заявив Красюк.