У Києві заборонили російські пісні та книжки

19:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, зокрема, пісень на території Києва. Депутати прийняли відповідне рішення в четвер, 13 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Про це повідмили в Київській міскраді.

У відомстві зазначили, що “необхідно захистити український інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора, яка намагається зруйнувати українську національну ідентичність, культуру, традиції, звичаї та історичну пам’ять”.

“Фактично передбачено заборонити публічне висвітлення та демонстрацію російськомовних товарів та послуг, які створені у процесі провадження діяльності у сфері культури. Це книжки, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги. Російська – мова країни-агресора, і їй не місце в серці нашої столиці”, – наголосив депутат Вадим Васильчук.

За його словами, мораторій розповсюджується і на об’єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.