На підприємстві “Миколаївелектротранс” триває підготовка майбутніх водіїв міських тролейбусів

9:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Теоретичні заняття позаду, далі – місяць практики на спеціально обладнаному транспорті, разом з інструктором.

“Студенти опановують специфіку водіння тролейбусів усіх наявних марок – і сучасні “Дніпро”, й “Skoda”, МАЗ, ЛАЗ, та навіть ЗіУ-9, хоч їх і залишилося мало”, – каже Ірина Воздвиженська, методист навчального центру.

Після успішного складання іспитів та стажування на підприємстві нових водіїв офіційно зараховують до штату.

“Щодня на міські маршрути виходять 28 тролейбусів, з них 22  – сучасні тролейбуси “Дніпро”, – розповідає директор підприємства Юрій Сметана. –  При цьому місто продовжує оновлювати електротранспорт. Цьогоріч відновили співпрацю з ЄБРР в рамках кредитної угоди, і ми вже почали отримувати нові одиниці. Зважаючи на ці перспективи, для безперебійної роботи нам потрібно не менше 150 водіїв. Зараз – 68. Від початку повномасштабної війни частина працівників виїхала, хтось пішов захищати країну від ворога”.

Тож, потреба в професійних кадрах досі актуальна. КП “Миколаївелектротранс” оголошує набір чергової групи охочих отримати професію водія тролейбуса. Нагадаємо, навчання триває 14 тижнів. Є щомісячна стипендія у розмірі 6700 грн.

Початок курсів запланований на 24 липня. Щоб зареєструватись на курси, заповніть онлайн-форму за посиланням.

Щоб отримати додаткову інформацію, телефонуйте 050 327 48 91 або звертайтесь на комунальне підприємство за адресою: вул. Андреєва-Палагнюка, 17.