Миколаївські спортсмени зібрали найбільше золотих медалей на чемпіонаті з карате “Бійці нації”

14:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївські каратисти Української федерації Кіокушин Будо карате Кенбукай посіли перше командне місце на Відкритому чемпіонаті України з карате “Бійці нації”. Спортсмени вибороли чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медалі.

Про це кореспондентам Суспільного розповів тренер команди та президент федерації Віталій Гішко.

Змагання відбувалися у Києві протягом 27 — 28 квітня. Участь взяли більш ніж 1 200 каратистів з 18 регіонів України.

“Такого масштабу змагань з кіокушинкай карате в сучасній Україні ще не було. На відкриті у Палаці Спорту були присутні міністр молоді та спорту України Матвій Бідний та керівник НОК України Вадим Гутцайт”, — розповів Віталій Гішко.

Каратисти з Миколаєва готувалися два місяці, каже тренер. Участі у чемпіонаті передували змагання у рідному місті та Кропивницькому.

У чемпіонаті брали участь декілька категорій: юніори, дорослі та ветерани. Сім каратистів з Миколаєва вибороли найбільшу кількість “золотих” нагород серед юніорів.