До 80-річчя фотожурналіста Олександра Кремка. “Миттєвості, які варті вічності”

13:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Цей пост сьогодні поставила на своїй сторінці у фейсбуці наша землячка Альона Кремко, дочка відомого, шанованого в місті миколаївського фотожурналіста Олександра Кремка. 
18 травня 2024 року моєму татові – Кремку Олександру Олександровичу, заслуженому журналісту України, Почесному громадянину міста Миколаєва, виповнилося б 80 років…” Миттєвості, які варті вічності” – він говорив це десятки тисяч разів…Чудові миттєвості мирного життя навіки залишаться для нас на сторінках його першокласних фотоальбомів! Такого міста вже ніколи не буде… Але буде інше.
Сьогодні була б його виставка і свято, були б вітання, були б спогади, були б пісні, які він дуже любив співати, особливо українськи (його найулюбленішим співаком був Дмитро Гнатюк).
Але не судилося…
Любимо, пам’ятаємо, думаємо про тебе, татусю, кожну хвилину кожного дня… Ти завжди з нами ❤️
Олександр, Наталія та Альона Кремко. Ювілей – 65 років.
До цих теплих слів приєднується “Вечорка”, в якій Олександр Кремко працював багато років. Згадуємо нашого колегу з великою вдячністю, повагою, пишаємось тим, що працювали поряд з такою видатною особистістю нашого часу. Згадуємо його чудовий голос і пісні, які він співав на наших редакційних святах, згадуємо його жарти і веселий сміх. Згадуємо його професіоналізм – бо кожний фотокадр був шедевром.