Художниця з Миколаєва розповіла про створення марки

10:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Валерія Михайлова з Миколаєва створила новорічну марку, що перемогла в конкурсі від “Укрпошти” в 2022 році. Станом на 22 червня 2023 року дівчина займається благодійністю, зокрема створює картину для допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Деталями створення марки та творчими планами мисткиня поділилася із  Суспільним.

Авторка новорічної марки Валерія Михайлова розповідає, що побачила конкурс для випуску нової марки, який запустила “Укрпошта”, та вирішила взяти участь.

“На марці зображена дівчина, яка чекає свого військового, який зараз знаходиться на фронті. І ця ідея виникла завдяки тому, що зараз багато сімей в Україні знаходиться у такому положенні. І саме тому це багатьох торкнуло і, мені здається, саме тому ця марка здобула перемогу”, — каже авторка.

За словами Валерії, над малюнком для марки вона працювала п’ять днів.

“Я малювала цей малюнок на графічному планшеті. Доводилося декілька днів працювати над багатьма деталями, тому що в марці їх доволі багато і вони доволі складні. У ній багато деталей, тіні, світло. Потрібно було пропрацювати пропорції людей, щоб це гармонічно все склалося”, — сказала Валерія Михайлова.

Авторка марки розповіла, що також робила малюнок для конверта.

“Головна ідея вже була. А ця прийшла під час того, як я малювала першу. На конверті вже зображено фінал цієї історії. Коли чоловік та жінка зустрілися і це, на мою думку, дуже гарний Happy End”, — говорить дівчина.

Валерія Михайлова також займається волонтерством. Малює картини, які згодом виставляє на благодійні аукціони. Перебуваючи у Польщі, вона намалювала картину, яку продала за 12 тисяч гривень. Ці гроші художниця передала на потреби ЗСУ.

“Я намалювала спеціальну картину, і вона зайняла друге місце по продажу. Її продали десь за 12 тисяч гривень і всі ці кошти пішли до ЗСУ. Це була троянда на темному фоні, вона відображала  надію у пітьмі”, — розповіла Валерія.

Станом на 22 червня мисткиня пише картину для допомоги людям та тваринам, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.