ЗМІ назвали можливу мету нових ударів РФ в Україні

20:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Иран, ракета, корабль, военные учения, ВМС

Країна-агресор Росія почала атакувати авіабази та злітні смуги, які використовують бомбардувальники Су-24, що є носіями далекобійних західних ракет. Про це повідомила газета The Financial Times у четвер, 17 серпня.

Джерела видання стверджують, що ці удари мають одну мету – не дати ЗСУ використовувати далекобійні ракети Storm Shadow і Scalp, які запускаються з цього типу літаків.

Через загрозу ударів українські військові постійно перебазують критично важливе озброєння та кваліфікований персонал. А пілоти курсують в Україні по десяткам авіабаз та комерційних аеропортів.

Екс-командувач армії США в Європі генерал Бен Годжес вважає, що атаки росіян по українських авіабазах можна пояснити тим, що Росія “відчайдушно” хоче переконатися, що Україна не матиме можливості бити по її базах у Криму.

“Росіяни знають, що вони надзвичайно вразливі. І найгірше, що з ними може статися, – це якщо Україна отримає можливість регулярно і точно завдавати ударів по базі Чорноморського флоту в Севастополі, авіабазах та логістичним вузлам”, – заявив він.

На думку Ходжеса, “просто зараз ми маємо завантажити ATACMS, Taurus, більше Storm Shadows та інші системи великої дальності на транспортні літаки C17, і якнайшвидше доставити їх до України”.