Зеленський назвав два кроки до миру в Україні

20:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Президент України Володимир Зеленський назвав два пункти, виконання яких допоможе повністю припинити бойові дії. Про це український лідер заявив у своєму виступі на засіданні Ради безпеки ООН у середу, 20 вересня.

За словами президента, тільки повне виконання цих пунктів зможе гарантувати мир та безпеку в Україні.
“Перше – це повне виведення усіх російських військ та військових формувань, включно з Чорноморським флотом Росії або тими дірявими коритами, які від нього залишаться за час війни”, – сказав Зеленський.
Окрім цього РФ має вивести усіх найманців та квазівійськові формування з усієї суверенної території України в межах наших міжнародно визнаних кордонів 1991 року.
“Друге: повне повернення Україні ефективного контролю над усім нашим державним кордоном та виключною економічною зоною – в Чорному та Азовському морях, а також в Керченській протоці”, – заявив президент.

Нагадаємо, сьогодні під час виступу в Радбезі ООН Зеленський закликав до реформування організації. Президент України також заявив, що кожна держава може проявити своє лідерство в рамках того чи іншого або кількох, чи усіх пунктів української Формули миру.