Зазирнемо в гості до індіанців прерій Північної Америки

21:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

24. 02. 2024 р. о 12 годині Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна запрошує миколаївців та гостей міста на екскурсію по виставці «Індіанці прерій Північної Америки», що експонується в музеї. Лектор Любов Олексіївна Запісочна розповість вам про історію створення виставки та про експонати, кожен з яких має свою власну цікаву історію.
 Світ індіанської культури дорослим знайом за книжками, художніми фільмами, а діти знайомляться з ним зараз і відкривають для себе багато нового, дивовижного, адже, незважаючи на те, що індіанська культура відходить у глибину століть, вона продовжує залишатися співзвучною нашому сьогоденню.
Відвідування музею приносить велику користь як дітям, так і дорослим. Дорослих втішає та наповнює живлющою силою мистецтва, у дітей розвиває почуття прекрасного, розширює кругозір, виховує естетичне ставлення до об’єктів культури і мистецтва, надихає на творчість, вчить дивуватися, уявляти, мріяти.
Похід до музею, завжди, як маленьке життя, захоплююче та сповнене несподіваних пригод.
Якщо ви хочете добре і цікаво провести дозвілля з сім’єю, Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна завжди до ваших послуг, друзі.