Затримано агента РФ, який збирав дані про Миколаївський морпорт

10:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кіберфахівці Служби безпеки викрили на Миколаївщині ще одного інформатора спецслужб РФ, який збирав розвіддані про Сили оборони поблизу акваторії Чорного моря, зокрема біля Миколаївського морського порту. Про це в четвер, 22 лютого, повідомила пресслужба СБУ.

“Серед пріоритетних цілей ворога були військові кораблі ЗСУ і напрямки їхнього переміщення морськими та річковими маршрутами. Також фігуранта цікавили координати сухопутних підрозділів українських захисників, у тому числі тих, які залучені до бойових операцій на лівобережжі Херсонської області”, – йдеться в повідомленні.

Розвідінформація потрібна була загарбникам для підготовки ракетно-дронових атак на прифронтову частину півдня України, але СБУ своєчасно нейтралізувала загрозу і затримала навідника.

Повідомляється, що російські спецслужби дистанційно залучили чоловіка до співпраці на початку цього року.

“У поле зору окупантів чоловік потрапив через свої неодноразові дописи на підтримку агресивної війни проти України. Після відпрацювання ворожих завдань фігурант звітував у месенджері представнику однієї з російських спецслужб”, –  повідомляють в СБУ.

Під час обшуку вилучено мобільний телефон із доказами розвідувальної діяльності затриманого на користь країни-агресора.

Ворожого агента взяли під варту, йому загрожує 12 років тюрми.