Як виглядати стильно й сучасно з настанням холодів? Просто треба бути креативними

14:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

13 вересня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького Миколаєва відбувся майстер-клас “Стильна осінь” при підтримці простору “Вільна”. Для навчання Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила майстриню Віру Жевнер.

Фетр – це прекрасний матеріал для творчості. З нього виготовляють безліч речей: іграшки, сумки, пояски, рукавички, ялинкові гірлянди, панно. Але особливе місце серед цього розмаїття займають жіночі прикраси. Тож, ми сьогодні вирішили зробити осіннє кольє з теплого м’якого фетру.

Як виглядати стильно й сучасно з настанням холодів? Просто треба бути креативними. Яскраве фетрове кольє стане оригінальним акцентом для жіночого образу. Воно додасть особливого теплого відтінку до будь-якого модного светру або пальто.

На початку заняття учасниці визначилися з основним кольором майбутньої прикраси. Яскраві площини фетру підготували, аби нарізати з нього круглі заготовки різного розміру. Потім додали трошки кольорової фантазії: хтось обрав сміливий контраст, а хтось – ніжні напівтони.

Коли усі елементи були розраховані та підготовлені, почалось збирання загальної композиції майбутньої прикраси. Це виявилось найскладнішим етапом. Виникло багато запитань стосовно створення композиції. Теплий та м’який фетр має свою структуру. Тож, важливо розрахувати кількість елементів в поєднанні з матеріалом, аби прикраса не виглядала важкою та занадто монолітною. Саме цей процес зайняв доволі багато часу.


По закінченню роботи, майстриня запропонувала панянкам прикрасити готові вироби стразами й намистинами. До виробу прикріпили атласну стрічку і через декілька хвилин учасниці красувались у нових кольє. Не обійшлося без фотосесії!