«Виключення військового ПДФО з місцевих бюджетів – це наш вклад в наближення Перемоги», – Віталій Кім

17:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївській області місцеві громади готові виділити частину бюджетних коштів для забезпечення потреб оборони та збереження національної безпеки. Попри труднощі й виклики, що стоять перед регіоном, місцеві мешканці готові підтримати Збройні Сили України у боротьбі за незалежність.

Про це у п’ятницю, 29 вересня, під час сесії Миколаївської міської ради розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, інформує Миколаївська ОВА.

«По плану на 2024 рік зведений бюджет Миколаївської області може зазнати недоотримання коштів у розмірі 2 мільярдів гривень. Порядок перерозподілу ПДФО військових з місцевих бюджетів до державного, поки до нас не доведений, але він безпосередньо проводитиметься за певними формулами, тобто розпорядником не буде ОВА чи якась конкретна людина, все пройде автоматизовано», – зазначив він.

Віталій Кім зауважив, що місцеві мешканці мають розглядати цю ситуацію, як свій внесок в перемогу, оскільки кошти, які не будуть спрямовані на розвиток регіону, автоматично підуть на підтримку вітчизняного озброєння та забезпечення обороноздатності України.

«Люди в Миколаївській області виключають розвиток інфраструктури та різноманітні будівельні проєкти на поточний рік, аби сконцентрувати ресурси на важливій справі – підтримці оборони та безпеки країни. Це рішення, хоч і тимчасове, відображає єдність та готовність місцевих громад підтримати Збройні Сили України у важкий час», – повідомив він.

Очільник області підкреслив, що такі дії служать прикладом іншим регіонам та показують бажання зміцнювати безпеку країни та підтримувати національну обороноздатність.