Вийшла книга журналіста Бі-Бі-Сі про події березня 2022 року у Вознесенську

23:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Вознесенську презентували книгу журналіста Бі-Бі-Сі Ендрю Гардінга «Маленьке, уперте містечко: Життя, смерть і непокора в Україні», присвячену місцевим жителям та подіям березня 2022 року. Це захоплююча історія про те, як перед обличчям могутньої армії звичайні люди можуть сказати «Ні». 
Про це розповіли у Вознесенській міськраді.
На презентації були присутні сам автор твору Енрю Гардінг, міський голова Євгеній Величко, а також герої подій березня 2022 року та мешканці громади. На зустрічі занурились у спогади, реальні історії, героїзм та непереборну волю мешканців Вознесенська.
«Приїхавши у Вознесенськ робити репортаж, познайомився зі Світланою, місцевою мешканкою, розповідь якої надихнула на написання історії про незламних людей, які боронили своє рідно місто», – зазначив автор Енрю Гардінг
Міський голова Євгеній Величко висловив свою щиру вдячність автору за вражаючу історію, а також обговорили плани щодо проведення презентації в громаді, на якій буде забезпечено можливість отримати автографи від автора та взяти участь у сесії обговорення.
Ця неймовірна книга знайшла читачів не лише в Україні. Вона видавалася у Великобританії, США, Південній Африці, а навіть Австралії. І це ще не кінець, оскільки ведуться перемовини про переклад книги італійською, данською, фінською та китайською мовами.
Ми сподіваємося, що ця неймовірна історія знайде видавця в Україні і буде продовжувати розповідати світові про мужність, гідність та незламність українського народу.