Вітаємо наш краєзнавчий музей – переможця великих інфраструктурних грантів

13:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 Цього літа був проведений конкурс, де українські організації мали змогу отримати до 99 000 євро на реконструкцію культурного простору.
Вибір був важким, адже на розгляд отримали 55 заявок, з яких мали обрати лише три. Сьогодні, коли всі грантові угоди підписані, можна поділитися списком переможних проєктів:
1. Платформа MY ART відновить пошкоджену експозицію Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми», який найбільше постраждав серед культурних інституцій міста. Відремонтують виставкові приміщення, замінять вітрини та оновлять експозицію, яка постраждала від ракетних обстрілів.
2. Арт Оборона відновить Харківський художній Музей, який зазнав руйнувань від ракетних обстрілів. Замінять вікна, відремонтують експозиційні зали та впровадять систему безпеки.
3. ГО «Простір рівних можливостей» зробить відновлення будинку культури Великописарівської громади, який було пошкоджено під час авіаційного бомбардування. Відновлене приміщення буде використовуватись не лише як заклад культури, але і як одна з локацій молодіжного центру, а також для проведення занять спортом для мешканців.