Відбувся ювілейний концерт миколаївської композиторки Тетяни Ярової

15:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

23 липня в концертній залі Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв пройшов ювілейний авторський концерт заслуженого діяча мистецтв, композиторки Тетяни Андріївни Ярової. Святкова програма «Сонце зійде», присвячена 70-річчю мисткині, відбулася за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР та зібрала у концертній залі чимало вдячних шанувальників творчості нашої талановитої землячки.

Усе своє творче життя ювілярка – членкиня Національної спілки композиторів України Тетяна Ярова – присвятила написанню творів у жанрах естрадної пісні, хорової, фортепіанної, вокальної та камерно-інструментальної музики. Окреме місце в творчості композиторки займають пісні для дітей та молоді. Більшість з них були написані на вірші Дмитра Креміня.

Пісні Тетяни Ярової відзначені почесними нагородами та дипломами «За кращу пісню» на відомих естрадних фестивалях і конкурсах. Талановита композиторка є керівницею Муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді. Вихованці закладу неодноразово ставали учасниками та переможцями конкурсів різних рівнів і музичних напрямів. Також Тетяна Ярова є засновницею багаторічного телевізійного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Обрій».

У ювілейному концерті взяли участь відомі творчі колективи і окремі виконавці закладів культури міста та області. А справжньою зіркою заходу стала донька композиторки – Ольга Ярова-Степанюк, яка сьогодні є солісткою зразково-показового оркестру ЗСУ (м. Київ). Провів концертну програму лауреат міжнародних конкурсів читців-декламаторів ім. Тараса Шевченка Сергій Гололобов.

Саме у свій день народження Тетяна Ярова стала володаркою Почесної відзнаки «Зірка культури міста Миколаїв». Вітаємо ювілярку та бажаємо творчого натхнення, безмежних митецьких можливостей та процвітання у мирній країні.

Фото з сімейного архіву.

Тетяна Ярова та Ольга Ярова на концерті “Татьянин день”.