“Вечірка” у домі – на добро! Відновлено випуск друкованої версії міської газети “Вечерний Николаев”

11:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Шановні читачи!

Як і обіцяли, із червня поточного року ми відновлюємо випуск «Вечернего Николаева».
Ви пам’ятаєте, що нам довелося припинити вихід газети. На те були об’єктивні причини, насамперед пов’язані із широкомасштабною путінською агресією проти України.
На жаль, наше становище за минулий час помітно не покращало. Приміщення, де ми раніше працювали, розгромлено, частину техніки, обладнання та документації втрачено. Частина колективу опинилася за межами Миколаєва та країни, кілька наших співробітників сьогодні захищають незалежність та територіальну цілісність України у лавах ЗСУ.
Ми навчилися працювати без приміщення та майже без грошей, з квітня минулого року не отримували зарплати. Але найбільше проблем нам завдало обвалення рекламного ринку, який у Миколаєві лише починає відроджуватися. Принаймні нам хочеться в це відродження вірити. Інших засобів для стабільного випуску газети знайти практично неможливо, адже протягом багатьох років доходи від передплати та роздрібної реалізації тиражу покривали лише 20-25% потреб редакції.
Але не сумуватимемо. Такому великому обласному центру, як Миколаїв, потрібна своя міська газета. І вона виходитиме. Всі свої сили ми докладемо до того, щоб поступово подолати найжорстокішу кризу, яку нашій редакції принесла розв’язана агресором війна.
У Миколаєві вже видно зміни на краще. З листопада минулого року, коли окупанти залишили правобережжя Херсонської області, обстріл нашого міста зі щоденного кошмару перетворився на епізодичні неприємності. Насправді, звичайно ж, це страшно: продовжує руйнуватися міська інфраструктура та житловий фонд, під загрозою, як і раніше, знаходяться здоров’я та життя сотень тисяч людей, які проживають у Миколаєві.
Але інтенсивність обстрілу багаторазово знизилася. І це радує!
Життя бере своє: миколаївці з евакуації повертаються до рідного міста, поступово оживає малий бізнес, упорядковуються дороги, міські комунікації, а освітні заклади готуються до початку нового навчального року. Місто починає потихеньку заліковувати рани, завдані війною.
І ось тепер поновлюється вихід «Вечернего Николаева».
Поки що газета потраплятиме до рук тих, хто її передплатив на 2022 рік, а з липня ми плануємо відновити і роздрібну реалізацію нашого видання. Тож «ВН» знову виявиться у вас, наші вірні читачі та друзі.
Зазначимо, що руку допомоги редакції «Вечірнього Миколаєва» простягла всеукраїнська громадська організація «Інститут масової інформації». Ми отримали від «ІМІ» невеликий грант (фінансову підтримку), за допомогою якого відновлюємо випуск нашого видання.
Ми не маємо наміру здаватися і продовжуємо роботу. Нагадуємо, що окрім паперової версії у нас працює сайт зі стрічкою новин, що щодня наповнюється, а також свій телеграм-канал. Зазначимо, що вони набагато оперативніші і багатогранніші за паперове видання. Щоб побачити розміщену там інформацію, достатньо в пошуковому рядку комп’ютера, планшета або смартфона набрати два слова: Вечірній Миколаїв.
Ми обіцяємо сумлінно інформувати вас про життя міста та регіону, як намагалися робити це завжди, починаючи з вересня тепер уже далекого 1990 року, коли вийшов перший номер «Вечірнього Миколаєва».
І пам’ятайте: «Вечірка» у домі – на добро!
Редакція “ВН”.