Четверо миколаївців потрапили до ТОП-100 найзнаковіших українців

21:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Редакційна рада NV сформувала рейтинг громадян, які протягом десяти років відігравали ключову роль в Україні. Як повідомляє видання, до рейтингу потрапили українські захисники та волонтери, громадські активісти та журналісти, політики та державні й релігійні діячі, спортсмени, підприємці, виконавці, поети, письменники.

Видання опитало 47 різних експертів та провела громадське опитування серед українців. Першочерговий список складався із 207 осіб, де виділили сотню найзнаковіших громадян.

До рейтингу потрапили й чотири жителі Миколаївщини:

Ольга Харлан – одна з найкращих шаблісток світу, восени 2023 року отримала з рук президента Володимира Зеленського орден Ярослава Мудрого IV ступеня за просування міжнародного авторитету країни.

Олексій Вадатурський (1947-2022) – засновник агрокомпанії “Нібулон”, яка є одним з найбільших вітчизняних виробників та експортерів зерна з вражаючою логістичною інфраструктурою, зокрема власним річковим флотом. Нагадаємо, що Олексій Вадатурський разом із дружиною загинув під час російського обстрілу в липні 2022 року.