Вчора в Миколаєві попрощалися з десантником та відеооператором ТБ Олександром Поповим

11:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві 2 грудня попрощались із загиблим військовослужбовцем 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Олександром Поповим. Чоловік загинув під Куп’янськом.

Про це пише Суспільне.

Прощання відбувалося у Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. Провести героя прийшли друзі, рідні, побратими та колишні колеги загиблого.

Олександр Попов із 2005 року працював телеоператором у Миколаївській обласній державній телерадіокомпанії, а згодом — на Суспільне Миколаїв до вересня 2019 року. “Добрий, чуйний та з почуттям гумору” — каже про нього колишня колега Марія Савицька.

“Ми працювали багато років разом, я хочу розказати випадок, який мені запам’ятався найбільше. Це була презентація книги, він зняв все класно, враховуючи те, що це була така “паркетина”. Красиво, світло. Він зняв все, окрім книги. Ми потім з ним дуже довго пригадували цю ситуацію. І на кожній наступній зйомці це вже була така точка приколу”, — пригадує Марія Савицька.

Олександр приєднався до лав ЗСУ після початку повномасштабного вторгнення. Загинув 22 листопада на Харківщині, під Купʼянськом, отримавши поранення несумісне з життям. Йому було 38 років.

“Сашко був чудовим хлопцем, дуже талановитим, дуже класним, дуже хорошою людиною, справжнім професіоналом і класним оператором. І відзняв чимало чудових фільмів. Я гордий тим, що я знав цю людину, я гордий тим, що дружив з Сашком. І вічна йому пам’ять та честь”, — говорить колишній колега Олександра Володимир Лисюк.

Рідні Олександра прийняли рішення щодо його кремації.