В Олімпійському домі нагородили найкращих спортсменів липня-2023

13:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Днями в Олімпійському домі відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» за підсумками липня 2023 року.
Відзнаки НОК України отримали:
⭐️«Найкраща спортсменка липня–2023» – фехтувальниця Ольга Харлан,
⭐️«Найкращий юний спортсмен липня–2023» – плавець Олександр Желтяков,
⭐️«Найкращий тренер юного спортсмена липня–2023» – Олександр Кулик
⭐️Федерація фехтування України – за підготовку найкращої спортсменки липня-2023, а також за принципову позицію й системну роботу щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань, активну підтримку Ольги Харлан у питанні відновлення справедливості щодо її необґрунтованої дискваліфікації під час чемпіонату світу в італійському Мілані.
Вадим Гутцайт, Ольга Харлан та Олександр Желтяков
З вітальною промовою до учасників заходу звернувся президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт. Він зазначив, що Україна багато робить для того, аби спортсменів рф і рб не допускали до міжнародних змагань. Активну позицію в цьому питанні зайняли і Ольга Харлан, і Комісія атлетів НОК України, і Федерація фехтування України.
«Ми – спортивна країна: беремо участь у всіх змаганнях, робимо все для того, щоб наш прапор піднімали у різних куточках світу, щоб наші спортсмени стояли на п’єдесталах. І ми пишаємося кожним, хто прославляє Україну та демонструє незламність нашого народу», – сказав Вадим Гутцайт.
Вручаючи нагороду Ользі Харлан, президент НОК України нагадав, що їх поєднує довгий професійний шлях і багато досягнень, побажав їй «вистояти психологічно» та висловив впевненість у переможному майбутньому.
Олександру Желтякову Вадим Гутцайт побажав успіхів і професійного розвитку на шляху до Парижу-2024, його тренеру – Олександру Кулику подякував за підготовку перспективного спортсмена.
Президенту Федерації фехтування України Михайлу Ілляшеву – висловив вдячність за фаховість і відстоювання прав українських атлетів, а також побажав медального виступу команді фехтувальників на Олімпіаді-2024.
Отримана відзнака «Найкращий спортсмен липня-2023» стала 13-ою у колекції нагород Ольги Харлан від НОК України. Наразі це рекорд. Сьогодні уславлена шаблістка отримала і нагороду від Комісії атлетів НОК України. Голова Комісії Георгій Зантарая сказав, що «Оля – приклад того, як треба поводитись із суперниками з країн-агресорів! Віримо в перемогу! Робимо все для перемоги!»