В «Миколаївоблтеплоенерго» пояснили ситуацію з ЖК «Рів’єра»

11:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В соцмережах м. Миколаєва з’явилися публікації щодо  обурення мешканців ЖК «Рів’єра» передачею котелень, які опалюють їхній житловий комплекс, на баланс міста.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надало роз’яснення щодо ситуації, яка склалася.

За дорученням міської влади підприємству було поставлено завдання вивчити стан котелень та можливість їхньої експлуатації на період опалювального сезону в межах чинного законодавства, аби не допустити зрив опалювального періоду та відсутність тепла у жителів.

«Варто зазначити, що через дії мешканців, їхні борги за тепло, величезні борги за газ і припинення діяльності «ЖЕК-5» було втрачено нарахування з різниці в тарифах, близько 3 млн грн, які могли бути відшкодовані державою», – йдеться у повідомленні.

Окрім цього наразі підготовкою до сезону в ЖК ніхто не займається. Укладеного договору на газ немає. Опалювальний сезон для мешканців через такі дії під загрозою.

«На превеликий жаль, замість розуміння та подяки за допомогу, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та його працівники отримують шквал негативу від мешканців ЖК «Рів’єра» за намагання забезпечити їх теплом. Варто наголосити, що котельні, які опалюють житловий комплекс є збитковими – близько 3-х мільйонів гривень за рік. Чи є при цьому інтерес у підприємства займатися цим – питання риторичне. Вся наша зацікавленість – не допустити соціальний вибух та не залишити сотні жителів без тепла», – резюмує директор ОКП Микола Логвінов.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Миколаєві поки не розпочався. Для його початку необхідно, щоб середня температура повітря протягом п’яти діб становила не вище 8 градусів тепла. Після цього приймається відповідне рішення виконкому.