У ЗСУ підтвердили повернення вагнерівців на фронт і назвали їхню кількість в Україні

13:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Найманці ПВК Вагнера прибули з Білорусі на територію Східного угруповання військ. Частина з них зараз переукладає контракти з міноборони РФ, щоб повернутися на фронт в Україну, проте це не становить великої загрози для контрнаступу ЗСУ.

Про це заявив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в коментарі РБК-Україна.

“Ми підтверджуємо, що вагнерівці присутні на території Східного угруповання військ. Це військовослужбовці ПВК Вагнера, які були на території Білорусі”, – сказав він.

Зокрема, йдеться про близько 500 осіб, яких планується залучити у війну зі сторони РФ. За словами Євлаша, зараз в Білорусі розформовують табори вагнерівці, які налічували близько 8 тисяч бійців.

“Зараз частина з цих бойовиків поїхала до Африки, а хтось переукладає контракти з міністерством оборони РФ і повертається сюди, на Схід України для взяття участі в бойових діях – і як інструктори, і як військовослужбовці”, – розповів виданню начальник пресслужби Східного угруповання військ.

Водночас він зауважив, що суттєвої загрози, такої, як раніше, вони нести не будуть, оскільки їхній ватажок Євген Пригожин ліквідований.

“Ці люди справді є одними з найбільш підготовлених в російській армії, однак суттєвою загрозою, “геймченджером” вони не стануть”, – підсумував Євлаш.