У Миколаєві для вимушених переселенців влаштували екскурсію – знайомство з містом

13:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На базі міського територіального центру сьогодні проживають люди, для яких Миколаїв став другою домівкою. Власні оселі вони залишили через війну. Для того, щоб підтримати ВПО та сприяти інтеграції в нашу громаду, фахівці центру влаштували автобусний тур під назвою “Місто над Бугом”. Про це повідомили на сайті Миколаївської міської ради.

Маршрут обрали таким чином, щоб показати якнайбільше цікавих і символічних місць Миколаєва, включаючи пам’ятки історії та архітектури.

Розпочали екскурсію у середмісті.

Усі разом поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та меморіального комплексу на честь Героїв-Ольшанців, віддаючи шану воїнам, які загинули за нашу свободу і незалежність.

Потім оглянули величний Кафедральний собор Касперівської ікони Божої Матері на вул. Садовій та дізналися про історію однієї з візитівок Миколаєва – будівлі колишньої електропідстанції для обслуговування трамваїв.

Також екскурсійна група відвідала Миколаївський музей суднобудування та флоту, культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка».

Подорож була насичена, тож час минув дуже швидко. Сподіваємось, що для вимушених переселенців такі екскурсії стануть можливістю поповнити сили і зберегти приємні спогади про місто-герой Миколаїв.