У Міжнародний день дарування книг фонди бібліотеки імені М.Кропивницького поповнилися новими виданнями

18:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

14 лютого відзначався не тільки День усіх закоханих, а і Міжнародний день дарування книг. Тож до свята Миколаївська центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького приймала подарунки.

Ще зранку начальник міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров поповнив фонд цінних видань краєзнавчої літератури книжкою з власної колекції.

«Вся Николаевщина 1929» издательства «Красный Николаев» – продовження довідників, яких до війни було надруковано три (1927, 1928, 1929). Це останній із серії. Він дає можливість читачеві поринути в історію міста й Миколаївщини того часу. Перш за все, тут міститься інформація про державні й релігійні свята.

Зі сторінок довідника можна дізнатися про сплату податків, торгівлю. Мають місце родзинки, телефонний довідник, міська структура, музеї, зоопарк, дитячі садочки й школи, поліклініки, бібліотеки, підприємства. Навіть адреси окремих жителів Миколаєва того часу.

На цьому приємності не закінчились. Книжковий фонд бібліотеки поповнився результатами понад тридцятирічних досліджень – книгою «Птахи Кінбурнської коси: еколого-фауністичний довідник». Одна з ідей видання полягає у можливості зафіксувати сучасний стан птахів на цій території, аби після деокупації здійснювати порівняльний аналіз.

Родзинкою книги є наявність великої кількості ілюстрацій і доступність викладення матеріалу, що робить її популярною для широкого кола читачів й туристів зокрема.

І на завершення дня постійний друг колективу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, голова правління ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» Артем Кривцов приїхав в гості з подарунком. В переданій ним добірці дитячі книжки, історична, наукова й художня література.

Колектив бібліотеки висловив подяку всім своїм друзям за увагу та такі цінні подарунки.