Сирський анонсував кадрові зміни на рівні бригад після поїздки на фронт

10:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський після відвідин військових частин, які тримають оборону на Авдіївському та Курахівському напрямках, анонсував зміну деяких командирів бригад.

Відповідну заяву Сирський зробив в офіційному Telegram-каналі в суботу, 2 березня. Він пояснив, що саме від командира бригади наразі залежить здатність підрозділу тримати оборону.

“Продовжую працювати на Східному фронті. Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло, чому в разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим – ні”, – написав головнокомандувач.

Сирський додав, що насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності ухвалювати адекватні та виважені рішення та розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих.

Також велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. Тому, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, головнокомандувач ЗСУ відправив групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги, йдеться в його повідомленні.