Сьогодні нам виповнилось 33 роки. З днем народження, “Вечірка”!

11:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вважається, що у віці 33 років людина стає фізично і духовно зрілою.  Відбувається переоцінка його системи цінностей та починається новий етап життя. Це середина життя, вік досконалості, межа між молодістю та старістю.

Газета “Вечерний Николаев” народилася 8 вересня 1990 року як офіційний орган Миколаївської міськради та з перших днів зарекомендувала себе як живе, яскраве, демократичне видання. Газета відразу відмовилася від стилю сухого, бюрократичного радянського вісника.

Публікації «Вечірки» були актуальними, яскравими, проблемними. Газета мала свій особливий оригінальний стиль, властивий журналістам саме цієї газети, тому швидко набула широкої популярності.

“Вечірка” першою перейшла на комп’ютерний набір, верстку, а також використання цифрової графіки, створила власну інтернет-версію.

На сторінках газети розміщувалися статті різної тематики: офіційні оголошення міськради та твори місцевих літераторів, проблемні матеріали, статті про історію рідного краю. Читачі знаходили тут життєві історії, матеріали про духовне життя, найсвіжіші новини із актуальними коментарями, яскраві фоторепортажі, новини спорту.

З початком війни декілька місяців паперове видання не виходило, але все одно газета жила – друкувались матеріали на сайті та в телеграм-каналі. Сьогодні видання існує в трьох “іпостасях”: на папері, в Інтернеті та соціальних мережах. І вже оголошена підписка на паперову газету!