Роботи відправлять на аукціон до Нью-Йорку. Миколаївські школярі намалювали свою гімназію, зруйновану обстрілами

16:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Учні миколаївської гімназії намалювали свою школу, зруйновану російськими обстрілами. 27 робіт гімназистів представлять на благодійному аукціоні, що відбудеться у Нью-Йорку 14 вересня 2023 року. Гроші перерахують на відновлення навчального закладу.

Про це  Суспільному розповіла волонтерка Ганна Панич.

Ідея аукціону з’явилася, коли набула розголосу за кордоном. Миколаївська волонтерка Ганна Панич про розбомблену гімназію розповіла своїм колегам Наталі і Марії, які живуть у Нью-Йорку.

“З’явилася ідея: діти через арт можуть виражати свої емоції, й завдяки таким малюнкам можна зібрати пожертви, які можна використовувати для відновлення школи”, — говорить Ганна Панич.

14 вересня 2023 року в Нью-Йорку відбудеться благодійний аукціон, де продаватимуть роботи миколаївських гімназистів.

“Є роботи, які стартують з 50 доларів. Є бліц-ціна, хто брав участь в аукціонах, той знає – можна викупити по бліц-цінах і за 100, і за 200 доларів”,— каже волонтерка.

Російські військові влучили у гімназію вранці 14 липня 2022 року. Завдали руйнувань у 20 кабінетах. Забивали вікна та прибирали сміття працівники школи, батьки і діти, каже директорка гімназії Оксана Копійка.

“Коли стався приліт, були представники міської ради, які склали акт пошкоджень і руйнувань на даний час. Потім за допомогою ми звернулися до управління освіти, які надали нам матеріали для забивання вікон”,— говорить Оксана Копійка.

Зі слів директорки, розпочати відновлення мають у 2023 році, а закінчити — у 2024 році.