РФ передислоковує кораблі в Чорному морі, але ризик обстрілів залишається, – Гуменюк

9:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ракетные катера для Украины, катера, флот, Украина, корабли, судостроение, кораблестроение, новости, ВМС, ВСУ, Великобритания, Тим Вудс,

На тлі успішних ударів морськими ударами, Росія почала передислоковувати кораблі ближче до Новоросійська. Втім, ризик обстрілів залишається.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Південного оперативного командування ЗСУ Наталію Гуменюк в ефірі телемарафону.

За словами Гуменюк, наразі корабельне угруповування в Чорному морі складається з 12 одиниць. Розташовані вони в районі від східного узбережжя Криму до Новоросійська. Також один корабель викриває надводну обстановку в Азовському морі.

“Серед чорноморського угруповування є ракетоносій. Він підводний й може бути спорядженим до 4 ракет типу “Калібр”, – додала Гуменюк.

Відповідаючи на питання, чи позначиться ураження морськими дронами й передислокація ворожих кораблів на обстрілах з моря, речник Південного оперативного командування відзначила, що це не матиме критичного впливу.

“Треба пам’ятати, що загроза досить висока. Але передислокація Чорноморського флоту дійсно спрямована ближче до Новоросійська, хоча пам’ять в них коротка. “Оленярський гірняк” находився там, тому й не така це вже безпечна відстань”, – зауважила Гуменюк.