РФ готується до довгої війни, – британська розвідка

12:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кремль

Згідно з документами міністерства фінансів Росії, Кремль планує спрямувати 30% загальних видатків держбюджету на війну у 2024 році. Ймовірно терористи готуються до довгої війни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на розвідку Міністерства оборони Британії.

“Документи, які, ймовірно, просочилися з міністерства фінансів Росії, свідчать про те, що витрати Росії на оборону зростуть приблизно до 30 відсотків загальних державних витрат у 2024 році”, – пише пресслужба.

Російське Міністерство фінансів пропонує оборонний бюджет у розмірі 10,8 трильйона рублів. Це еквівалентно приблизно 6% ВВП і збільшення на 68% у порівнянні з поточним роком.

Розвідка Британії припускає, що Російська Федерація до 2024 року зможе підтримувати цей рівень оборонних витрат, втім, коштом ширшої економіки.

“Повна інформація про російські витрати на оборону завжди засекречена, але ці цифри свідчать про те, що Росія готується до подальших багатьох років бойових дій в Україні”, – наголошують у британській розвідці.

Перед цим міністр оборони країни терориста Сергій Шойгу заявив, що він очікує продовження війни до 2025 року.

Офіційні представники України неодноразово наголошували на тому, що завершення війни з Російською Федерацією можливе виключно після повної деокупації території України, в тому ж числі й Кримського півострова.