Пісні та вправи для покращення психоемоційного стану: у Миколаєві презентували проєкт “Ігровий кейс волонтера”

14:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві 24-го листопада презентували проєкт “Ігровий кейс волонтера”. Задум передбачає серію вправ та ігор, а також альбом ігрових пісень “Обійми” для покращення психоемоційного стану дітей та дорослих під час війни. Захід організували ініціативна група “Саша та Наташа help” і благодійний фонд “Волонтерський центр на Соборній”.

Про це Суспільному розповіла ігромайстриня Наталія Мієдінова.

“Тьотя панда” — так себе називає Наталія Мієдінова каже, ще з дитинства в неї був девіз: “Жити життя!”.

“Мені здається, що під час воєнних дій, дивлячись на той настрій психологічний, який є у людей, треба підтримувати й надихати людей на життя. Допомагати, донатити, зберігати спокій, вирощувати дітей у радості, але крокувати завжди до перемоги”, — говорить Наталія Мієдінова.

Керівник ініціативної групи “Саша та Наташа help” Олександр Балицький говорить, на захід завітали 50 людей. Це працівники соціально-культурних закладів, вчителі й волонтери.

“Ми вийшли з ініціативою зібрати людей, які працюють з дітьми ВПО, допомагають їм впоратися з труднощами воєнного стану. І для того, щоб отримати сучасний український контент, для того, щоб поділитися своїм досвідом. Ми плануємо об’єднати зусилля тих волонтерів і соціальних працівників, які опікуються діточками”, — розповідає Олександр Балицький.

До заходу долучилася завідувачка сектору Баштанського будинку дитячої творчості Марина Бордовська. Жінка працює з внутрішньо переміщеними дітьми та тими, хто постраждав від війни.

“Хочеться внести щось нове для того, щоб можна було дітей повернути хоч трішки до того життя. Тому що життя продовжується, розуміємо, що війна, але це діти й вони хочуть жити, вони хочуть радіти”, — розповідає Марина Бордовська.

Вчителька Лиманівського ліцею Олена Таран каже, дітям вкрай необхідне психологічне розвантаження.

“Ми працюємо з дітьми й це дуже гарно, актуально — дізнатись щось нове, цікаве. І тримати гарний настрій. Вперед — до перемоги!” — говорить вчителька.