Під час весільної церемонії: у Миколаєві презентували нові поштові марки, що символізують героїзм у боротьбі із ворогом

19:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ми вже розповідали про погашення в Миколаєві нового поштового набору марок «І буде весна!», присвяченого десятиріччю російсько-української війни та другій річниці повномасштабного вторгнення. Але не показали вам фото з цієї красивої церемонії.

Захід відбувся у межах всеукраїнської акції зі спецпогашення нового блоку марок «Укрпошти».

У церемонії взяли участь: директор Миколаївського та Херсонського регіонів АТ «Укрпошта» Єгор Косоруков, представниця Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Вікторія Філіпенко, психолог Південного регіонального центру Координаційного Штабу з питань поводження із військовополоненими, Герой України Андрій Червоняк, який пережив полон, а також подружжя Петренків, які в цей день взяли шлюб в Палаці урочистих подій.

Марка «І буде весна!» випущена накладом у 250 тисяч екземплярів. Автором поштового блоку є Володимир Таран. Чотири унікальні дизайни відображають знакові події воєнного лихоліття. Зображення зафіксували сюжети від захоплення Криму до «Азовсталі» та Бахмута, фрагменти оборони Маріуполя й Харкова, а також події з життя воїнів-захисників на передовій.

Одне фото особливо привертає увагу, адже на ньому зображено весілля медиків-волонтерів навесні 2022 року в Харкові. Миколаївці вирішили посилити ідею світлини й провели захід у місці, що символізує єднання закоханих сердець.

Миколаївська процедура спецпогашення виявилася креативною ще й тому, що під час неї народилася молода родина Петренків: об’єдналися серця воїна ЗСУ Павла та його коханої Наталії.