Охоронцю, який не відчинив двері укриття в Києві, змінили запобіжний захід

11:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сторожу київської поліклініки №3 Вадиму Мошкіну, якого підозрюють у “залишенні людей у небезпеці, що спричинило їхню смерть” під час російської атаки на столицю України в ніч на 1 червня, змінили запобіжний захід. Київський апеляційний суд відпустив його під нічний домашній арешт.

Про це повідомив кореспондент українського медіа-проєкту “Ґрати” із зали суду. 3 червня Голосіївський районний суд Києва відправив 62-річного Мошкіна під арешт на два місяці без права внесення застави.

На засіданні підозрюваний визнав провину, але сказав, що не встиг відкрити укриття – ракети прилетіли надто швидко після оголошення повітряної тривоги.

“Часу не вистачило просто відкрити приміщення і відчинити двері. Хвилин 5-8 було від сили, дуже швидко все сталося”, – сказав він, додавши, що раніше завжди відкривав укриття.

Захист підозрюваного просив відпустити Мошкіна під особисте зобов’язання з’являтися до суду та до слідчого, зазначивши, що він не втече і не завадить слідству. Зі свого боку прокурор Денис Тимошенко наполягав на тому, що рішення про арешт законне – і його потрібно залишити в силі.

Нагадаємо, що крім Мошкіна, Голосіївський районний суд відправив під цілодобовий домашній арешт керівника поліклініки у Деснянському районі Києва Олега Шугалевича, його заступника з технічної частини Василя Десика, а також заступницю голови Деснянської районної адміністрації Ірину Алексєєнко.