Одного дня в бібліотеці пурхали метелики

23:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Дивовижна пора року – вже не літо, але ще не зовсім осінь. Над стрункими гладіолусами пурхають різнобарвні метелики, створюючи у вересні ілюзію справжнього літа. Звичайні метелики – незвичайний символ відродження, а також здатності до перетворень і трансформації на краще.

На початку вересня у Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького в Миколаєві відбувся неймовірний майстер-клас “Ілюзія”, який занурив усіх учасниць у чарівний світ творчості з крапкової графіки. При підтримці простору “Вільна” вирішили намалювати декоративне панно із зображенням витончених метеликів. Для проведення заняття Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила майстриню Ганну Петрик.

Чи може стримана графіка стати цікавою для тих, хто вирішив незабутньо провести свій час? Саме так! Усе можливе. Сьогодні, опановуючи крапкову техніку малюнку, панянки змогли максимально абстрагуватися від суєти та врівноважити свої емоції. Усе, що турбує людину сьогодні, на деякий час залишилось за межами нашої артлокації. Кожна панянка створила ілюзію свого власного гармонійного світу, в якому панують творчість і спокій.

Для цього процесу знадобились кольоровий папір, фарби, пензлики та бамбукові палички. Малювали метеликів за допомогою крапок. Різнобарвні великі та маленькі крапки перетворювали звичайний малюнок у незвичайно емоційне панно. Все залежало від обраних кольорів та динаміки їхнього розміщення.
Майстер-клас давно мав би закінчитися, але панянки не поспішали розходитися. Незвична техніка малюнку не відпускала від себе натхненних починаючих художниць.
Метелик – символ душі, сьогодні він полонив серця і души наших учениць.