Нова виставка Леоніда Ященка: “Вчора і сьогодні”

19:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

19 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відкрилась виставка художника, чиї роботи так подобаються нашим читачам, – члена Національної спілки художників України Леоніда Ященка. В експозиції 15 робіт, створених митцем в період останніх семи років. Деякі з них художник презентує городянам вперше. Невипадково виставка має назву «Вчора і сьогодні».
Про виставку розповідає Департамент позитиву Миколаєва.
“В картинах Леоніда Ященка Миколаїв постає надзвичайно романтичним. Містом ніжності та любові. Поради митців рівня Леоніда Ященка сучасним архітекторам й тим, хто займатиметься післявоєнною відбудовою обласного центру у тому числі, – точно додало б Миколаєву особливого ставлення, поваги”, – відзначила на відкритті директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Інга Хоржевська.
Шурхіт трамваїв й затишні дворики старого центру, де все близьке й рідне, знайоме з дитинства… знакові будівлі й гуркіт автомобілів широкими проспектами… Вдивляючись у міські краєвиди художника, починаєш мимовіль відчувати бажання почути цікаву історію зі щасливим кінцем.
💬«Я люблю це місто. Люблю його за якусь таку непомітну красу, ніжність, ліричність. Я її відчуваю. Тому я намагаюся передати це у своїх роботах», – наголошує Леонід Ященко.
Автор ніколи не копіює міську дійсність. Створюючи чудові образи на власних полотнах, художник творчо переосмислює атмосферу “міста на хвилі”.
Експозиція функціонуватиме в бібліотеці до середини січня. Тож у містян та гостей нашого міста є час відвідати виставку і вирушити на прогулянку Миколаєвом вчора і сьогодні.
Фото Сергія Кононенка.