Німецьке місто-партнер Миколаєва організує мітинг до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну

13:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Солідарні з Україною. У Ганновері, який є містом-партнером Миколаєва, відбудеться мітинг на підтримку України. Він запланований на 24 лютого – день, коли російські війська розпочали повномасштабну війну проти України. Про це пише сайт міськради.

Захід організовує товариство українців у Нижній Саксонії. Передбачається, що він відбудеться на центральній площі Ганновера – Kröpcke.

Мітинг стане важливою подією серед низки заходів, мета яких показати солідарність із нашою країною.

Окрім нього, 24 лютого на площі Kröpcke відбудеться фотоакція, на якій презентують світлини захисників України. А наступного дня буде організована акція, у рамках якої виставлять український автомобіль швидкої допомоги, котрий обстріляли російські окупанти, та представлять історії життя загиблих українських студентів із проєкту «Невидані дипломи».

Загалом же у Ганновері заходи до річниці вторгнення росії в Україну триватимуть із 23 до 26 лютого.

Нагадаємо, що меморандум про партнерство між Ганновером і Миколаєвом було підписано 2022 року. У рамках співробітництва громада цього німецького міста надає миколаївцям дуже важливу допомогу: генератори, автомобілі та комунальну техніку та обладнання для комунальних підприємств, медичне обладнання та медикаменти.