Миколаївська волонтерська організація увійшла у ТОП-100 кращих об’єднань України

11:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Києві першого листопада відбулося нагородження переможців кращих практик партнерства влади та громади “ТОП-100”. Серед ста організацій — одна з Миколаївщини. “Молодь — майбутнє нації” з Первомайська перемогли, презентувавши акцію до Дня Незалежності України “ЗСУ під покровом: мистецтво маскування в дії”.

Про це  Суспільному розповів керівник “МООЛМС “Молодь — майбутнє нації” Євгеній Нотевський.

На Хрещатику у Києві 25 серпня в рамках акції “ЗСУ під покровом: мистецтво маскування в дії” миколаївські волонтери розгорнули кілометрову маскувальну сітку. Її занесли до Книги рекордів України, як найбільшу сітку для Збройних сил.

“Для нас, волонтерів, таке визнання ще одна мотивація рухатися вперед! Ми і нині продовжуємо активно виготовляти маскувальні сітки для підрозділів, де служать наші земляки. А найбільша рекордна сітка України уже як півтора місяці тому була порізана та передана 13-м бойовим бригадам”, — сказала голова Врадіївського волонтерського підрозділу ГО “Молодь — майбутнє нації” Лідія Левицька.

Загалом у відборі взяли участь понад 400 громадських організацій та ініціатив. Переможців визначала конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при Київраді, Київської міської державної адміністрації та громадського сектору, повідомили на офіційному порталі Києва.

“Приємно та неочікувано отримати таку відзнаку. Сотня прогресивних волонтерських організацій, фондів зі своїми проєктами у 2023-му році були відзначені КМДА та оргкомітетом конкурсу. Атмосфера заходу була неймовірно патріотична. Усіх нас об’єднував один напрям — для ЗСУ”, — розповіла менеджерка ГО “Молодь — майбутнє нації” Катерина Голіянт.

Захід організували в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”.