Молодим миколаївцям присудили Премії Кабміну за особливі досягнення у розбудові України

18:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кабинет Министров Украины, кабмин, карантин, коронавирус

Внесок молодих миколаївців у розбудову України оцінили на державному рівні. За особливі досягнення на цій ниві їм присудили Премії Кабінету Міністрів.

Так, грошову винагороду отримуватимуть:

  • Кривцов Артем Олегович, голова правління громадської організації “Молодіжний центр наукової діяльності” – за правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування, участь у діяльності органів самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;
  • Плакун Олена Володимирівна, провідний бібліотекар бібліотеки-філії № 2 Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка – за національно-патріотичне виховання громадян, утвердження національної ідентичності громадян на основі духовних цінностей українського народу, національної самобутності, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, самовідданість, виявлену в захисті незалежності і територіальної цілісності України, популяризацію серед молоді служби у Збройних Силах та інших утворених відповідно до закону військових формуваннях та правоохоронних органах.
  • Колесніков Максим Олегович, керівник громадської організації “Центр молодіжної політики Миколаївщини” – за розвиток волонтерського руху, створення та розвиток волонтерських ініціатив, спрямованих на допомогу населенню для задоволення їх продовольчих, санітарних, медичних та інших потреб в умовах воєнного стану в Україні, інших волонтерських ініціатив, спрямованих на підтримку населення та залучення молоді до відновлення України.

Вітаємо нашу талановиту молодь з визнанням на такому високому рівні!