Місто піклується про відпочинок дітей

13:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

систему питания в школах, новости, МОЗ, Минздрав, министерство здравоохранения, питание, дети, школы, детские сады, детсады, образование, еда, Ляшко

У Миколаєві готуються відправити на відпочинок чергову групу дітей. За результатами відкритих торгів переможцем став заклад в Івано-Франківській області, пише сайт Миколаївської міської ради.

Раніше міська рада внесла зміни до цільової програми, згідно з якими оновлено вимоги до закладів дитячого оздоровлення та відпочинку. Також визначено, що оздоровлення дітей може бути організовано упродовж всього року, а не лише в літній період.

“Ми провели велику роботу та посилили вимоги до закладів, які можуть приймати наших дітей. Технічні умови й раніше були досить суворими, адже ми прагнемо, щоб маленькі миколаївці відпочивали в найкращих таборах. Зараз також додали серйозні вимоги щодо облаштованих укриттів, приміщень з wi-fi для онлайн-навчання. Також у вартість путівки включено проїзд дітей до місця відпочинку та додому, адже у малозабезпечених родин часто немає можливості самостійно сплатити за дорогу ”, – розповіла начальниця служби у справах дітей міської ради Юлія Кравченко в ефірі ТРК “МАРТ”.

Заклад дитячого відпочинку повинен мати вищу категорію. Розташування – гірські райони України. Фахівці служби у справах дітей ретельно перевіряють відповідність вимогам.

На поточний рік в бюджеті громади заплановано 13,8 млн грн на придбання путівок для дітей пільгових категорій. Закупівля послуги здійснюється шляхом відкритих торгів у системі Prozorro.

“Перша група дітей відпочивала у Львівській області. Зараз ми готуємо другу групу, яка вирушить до Івано-Франківщини. Також тривають торги та визначення переможця в Закарпатській області. Ми прагнемо, щоб це були найкращі заклади”, – підсумувала Юлія Кравченко.

Додамо, що безкоштовну путівку на відпочинок можуть отримати діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Пільгові категорії визначені у ст. 1 Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Насамперед, це діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти захисників-учасників бойових дій, загиблих та зниклих безвісти воїнів, діти з багатодітних сімей, ВПО, талановиті і обдаровані та ін.