Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич запропонував направити 7 млн грн на автівки для захисників, замість висадки дерев та кущів

19:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич запропонував 7 млн грн, виділених на висадку дерев та кущів, перенаправити на придбання автівок для військових. Таку ініціативу він озвучив під час засідання бюджетної комісії міської ради.

Про це Олександр Сєнкевич повідомив у Телеграм.

У Миколаєві мали провести компенсаційну висадку зелених насаджень – нові дерева та кущі планували висадити замість тих, що були пошкоджені під час масштабного ремонту водопровідних мереж. Та це питання викликало суспільний резонанс.

Міський голова провів відкрите опитування, аби дізнатись думку миколаївців. У підсумку більшість опитаних виступила за придбання пікапів.

Після цього мер Олександр Сєнкевич винес пропозицію на розгляд бюджетної комісії, її засідання відбулось вчора ввечері.

Депутати пропозицію підтримали. Кошти мають виділити на найближчій сесії Миколаївської міської ради”, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Мер подякував всім небайдужим миколаївцям та членам бюджетної комісії  міської ради, які оперативно розглянули та погодили питання.

Дерева після війни ми обов’язково будемо висаджувати. Наразі ж будемо підтримувати Збройні Сили України. Навіть якщо у нас заберуть військове ПДФО, ми знайдемо можливість допомагати військовим”, – підкреслив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що найближча сесія міської ради відбудеться вже цієї п’ятниці, 29 вересня.