Лікарню у Миколаєві обладнали сонячною електростанцією

14:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві в одній з лікарень встановили сонячну електростанцію. Станція живитиме хірургічне відділення та забезпечуватиме його автономну роботу під час блекаутів. Крім того, у закладі встановили акумулятори та додаткове обладнання.

Про це 30 листопада повідомили у пресслужбі Миколаївської міської ради.

Загальна потужність електростанції — 20 кіловатів, а її вартість понад 22 тисячі євро.

“Це потужна лікарня, де надається цілий комплекс медпослуг: від амбулаторного лікування до хірургічних втручань. Тому забезпечення безперебійного живлення є надзвичайно важливим”, — йдеться у повідомленні.

Зі слів директорки департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Алли Луцької, проєкт реалізований місцевою владою та партнерами.

“Головним донором проєкту стала польська компанія “MENLO ELECTRIC S.A.”, яка і надала енергоефективне обладнання. Вагомий внесок зробила громадська організація “Екоклуб”, менеджери якої підготували технічне завдання на проєктування, провели аналіз проєктно-кошторисної документації, здійснили контроль якості виконання робіт та організували координацію всього проєкту”, — зазначили в міській раді.