Лікарі роблять усе можливе: стало відомо про стан тигриці, яка постраждала під час обстрілу Київщини

14:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Київщині 11 листопада, внаслідок обстрілів з боку російських військ, постраждала тигриця з кличкою Тигрюля. Після вибухів тварина вдарилася об решітку, впала і зараз не здатна самостійно піднятися.

У Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової розповіли в інтерв’ю УП про стан тигриці та інших тварин, що перебувають у їх догляді. Повідомляється, що тигриця вже отримала протизапальну і знеболювальну терапію, наразі ветеринари слідкують за її станом.

“Ми й лікарі робимо все можливе. Зараз тигриця отримує протизапальну, знеболювальну терапію. Поки не встає. Але задні кінцівки почали трохи рухатися, що дає надію на те, що все-таки хребет цілий”, – розповідають у центрі.

Зараз тварині потрібен спокій. Надалі лікарі планують ухвалити рішення щодо можливого проведення додаткових обстежень, таких, як МРТ або КТ.

Інші тварини не отримали серйозних травм, проте зазнали серйозного стресу. Однак в центрі повідомили, що один лев також вдарився об решітку під час вибухів.

“Ще один лев теж травмувався. Напевно, вдарився об решітку, тому що у нього кров з носа йшла хвилин 40. Але все гаразд…(Інші тварини – ред.) пережили важкий стрес, але фізично не постраждали”, – повідомили у Центрі.