Кліп Imagine Dragons, в якому знявся житель Миколаївщини, номінували на MTV Video Music Awards

14:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кліп американського гурту Imagine Dragons на пісню “Crushed”, в якому знявся 14-річний Олександр Згурський із селища Новогригорівка, що на Миколаївщині, номінували на MTV Video Music Awards в категорії “Відео задля добра”.

Про це повідомляється на сайті премії.

Серед інших номінантів “Відео задля добра”: Bad Bunny — El Apago‌n, Alicia Keys — If I Ain’t Got You, Demi Lovato — Swine, Dove Cameron — Breakfast та Maluma — La Reina.

  • Навесні 2023 року 14-річний Олександр Згурський із селища Новогригорівка, що на Миколаївщині, знявся у кліпі американського гурту Imagine Dragons. У відеоматеріалі розповіли історію хлопчика, який з родиною втратив усе через російське вторгнення.
  • Десятого травня американський гурт Imagine Dragons презентував кліп на пісню “Crushed”, який зняли в Новогригорівці. За ніч Сашка почали позначати у соціальних мережах, писати відомі люди та телефонувати із різних видань, аби взяти у нього інтерв’ю.
  • У Новогригорівці, що на Миколаївщині, 24 червня знесли будинок 14-річного Олександра Згурського — героя кліпу гурту Imagine Dragons, аби заново побудувати новий. Гроші на будівництво виділив донор UNITED 24.