Харлан розповіла, що з нею робили росіяни, щоб помститися за скандал на чемпіонаті світу

15:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Уславлена українська шаблістка Ольга Харлан зізналася, що після скандалу на чемпіонаті світу з фехтування, коли вона відмовилася тиснути руку спортсменці з РФ Ганні Смирновій, їй почала надходити величезна кількість погроз від росіян. За словами Харлан, вона ледь не втратила свої облікові записи в соціальних мережах.

“Мені почали намагатися зламати все: Telegram, Instagram, мій номер. Мій кум був зі мною, він айтішник. Я говорю: “Роби щось із цим, тому що я не можу цей захист поставити двоетапний”. Мені просто на телефон прийшли якісь коди підтвердження. Вони взяли десь мій номер телефону, мою пошту і почали розносити її. Я побачила перший дзвінок, там “+79”. “Бачу, якийсь пацан. Не братиму”, – заявила Харлан в інтерв’ю Марії Єфросініної.

Ольга розповіла, що пізніше росіяни почали дзвонити, та їй довелося закрити доступ для всіх, хто в неї не в контактах.

Але потім почалися повідомлення.  Я вважаю, що це невід’ємна частина того, що відбувається. Але я  їх відразу в блок. А потім вони почали фотографії надсилати, які я не відкривала, але бачила суть. Я думаю, що це були загиблі. Наші чи не наші, я не знаю», – підсумувала Харлан.