До Миколаєва 10 травня завітають українські полярники

20:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

А чи давно ви були біля Музей суднобудування та флоту? Так ось – там по стелям гуляють пінгвіни. Про це повідомляють співробітники музею.
У них і у нас завтра Свято! Запрошуємо і вас, дорогі миколаівці і гості міста. Листівку з фотографіями пінгвінів підпишуть – по нашому проханню! – справжні полярники з Національний антарктичний науковий центр.
Фотовиставка НАНЦ «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність» продовжує свої мандри нашою державою.
10 травня 2024 року в Музеї суднобудування і флоту в Миколаєві відбудеться її урочисте відкриття.
Директор НАНЦ Євген Дикий та учасник сезонної експедиції Андрій Зотов розкажуть про дослідження крижаного континенту, і зокрема найцікавіші результати з останнього антарктичного сезону, який завершився у квітні 2024 року.
Виставка складається з 27 фото, на яких можна побачити неймовірну природу крижаного континенту та моменти з життя й роботи українських полярників та полярниць. Також є стенди, присвячені впливу військової агресії рф на українську антарктичну програму і «бойовим пінгвінам» – полярникам, які стали до лав Збройних сил України.
Окрім фотографій, на виставці буде представлено різні полярні артефакти з фондів Музею суднобудування і флоту такі, як опудало пінгвіна, китовий ус, зразки гірських порід тощо. Доповнюють експозицію шеврони станції «Академік Вернадський», НАНЦ, різних експедицій, науково – дослідницького судна «Ноосфера» та спецодяг полярника.
Початок: об 11:00
Адреса: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4
• Вхід вільний на час відкриття виставки. В інші дні вартість вхідного квітка до музею 85 грн. – дорослий квиток, 50 грн. – дитячий.