Для дітей і підлітків у Миколаєві покажуть фільми з програми міжнародного фестивалю

10:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві дітям і підліткам покажуть кращі анімаційні фільми з програми фестивалю LINOLEUM. Безкоштовні покази короткометражок пройдуть у Дитячому просторі в «Казці» в межах заходу «Переміщена Анімація».

Покази відбудуться у суботу та неділю, 9 та 10 вересня. Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією за посиланням  https://bit.ly/animeshow_mykolaiv

Анімація – це та універсальна мова, яку знають і діти, й, на диво, пам’ятають дорослі. У зрозумілій формі вона пропонує відповіді на складні питання. Розповідає такі історії, про які, часом, соромляться говорити батьки. Ставить такі запитання, які кожна людина хоч раз у житті має собі поставити. Ця підбірка сучасної авторської анімації не намагається загравати з дітьми, бо її автори розуміють, – вони звертаються до майбутніх дорослих. Щира, щемна та нестандартна – ця анімація лишить по собі приємні спогади та відкриє нові цікаві рефлексії для дітей. Такого точно не знайдеш в ютубі.

До списку ексклюзивної програми увійшли анімаційні стрічки з Великої Британії, Канади, Іспанії, Німеччини, Франції, Італії, Словенії, Південної Кореї, Чехії, Угорщини, Південної Африки, Ізраїлю, Філіппін, Швейцарії та України.

Захід проходить за підтримки Українського культурного фонду.