Будинок милосердя відзначив свій 21-й рік народження

13:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Щороку, 7 вересня, міський геріатричний Будинок милосердя імені Святого Миколая відмічає день свого створення, день народження.
Цей заклад прихистив під своїм лагідним, гостинним дахом людей, які потребують уваги громадянського суспільства, уваги кожного з нас, створивши для них чудові умови проживання.
Цьогоріч привітати колектив і підопічних з гарною датою повноліття завітали представники влади, адміністрації, установ, благодійних організацій та фондів, дитячі художні колективи, артисти академічного театру та працівники бібліотек, аграрна академія та інші.
Подвір’я було прикрашене витворами майстринь. Очі розбігалися від різномаїття кольорів та фантастичних виробів. Все було продумано до найменших дрібниць, привертаючи увагу кожного та створюючи святковий настрій.
Директор закладу  Володимир Власов гостинно розкривав обійми усім гостям, давав можливість насолодитися краєвидами, чарівними, потаємними куточками закладу, райським садом, відвідати капличку та за традицією загадати бажання…
На святі панувала неймовірна, творча, казкова атмосфера, де привітання гостей перемежовувалося прекрасними концертними номерами. Чого тут тільки не було: танці, балет, гуморески, вокал, інструментальна гра.

Серед гостей були також актори Миколаївського академічного художнього драматичного театру на чолі з директором-художнім керівником Артемом Свистуном. Вони тут не вперше, бо у серпні у межах соціального проєкту «Інтерактивний театр. Арт-терапія для ВПО» вже зустрічались з мешканцями Будинку милосердя, серед яких – внутрішньо переміщені особи з Миколаївської та Херсонської областей. Тоді подопічні брали участь у заході форум-театру: разом з акторами розігрували різні життєві ситуації, щиро ділилися власними історіями, часом, не просто сумними – трагічними.

Представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на чолі з директором Сергієм Бондаренком та заступником Ольгою Вівчар з радістю і задоволенням приєднались до поздоровлень та вручили корисний практичний подарунок.
Кожен, хто побував на цьому святі, залишив тут частинку своєї душі і з прекрасними емоціями та гарним настроєм покидав це чудове місце добра і милосердя.