Безпечний простір для містян. У Миколаєві облаштували ще 2 укриття у житлових будинках

21:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві облаштовують укриття у житлових будинках. Роботи виконують коштом міського бюджету. На поточний рік заплановано 28 захисних споруд. 2 з них вжи зробили. Вони розташовані у Центральному та Заводському районах.

Так, в одному з будинків Заводського району відремонтували укриття площею понад 100 кв. м. Як зазначив заступник директора департаменту ЖКГ Артем Сапожник, там зможуть знайти прихисток до 150 осіб.

«Зробили стіни, стелю, підлогу, санвузол, електричну мережу, аварійне живлення, вентиляційну систему», – розповів Артем Сапожник.

Також у захисній споруді провели водопровідні мережі, змонтували пожежну сигналізацію та встановили вогнестійкі двері.

У Центральному районі відремонтували захисну споруду  площею близько 240 кв. м, де зможуть укритися 280 людей. Там також виконали оздоблювальні роботи та змонтували усі необхідні системи.

Артем Сапожник підкреслив: ці укриття відповідають усім діючим стандартам.

За його словами, у поточному році департамент ЖКГ облаштовуватиме захисні споруди не тільки у житлових будинках. Йдеться про освітні та лікарняні заклади.

«Загалом це 7 об’єктів. З них – 5 в закладах освіти, 2 – в лікарнях», – повідомив посадовець.

Окрім цього, планується облатувати велике укриття, яке зможе вмістити близько 1000 осіб. Передбачається, що проєкт реалізують у поточному році.