Антидронові прожектори Spaceray допомагають виявляти ворожі БПЛА

21:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Прикордонники Бесарабії та службовці Нацгвардії отримали 14 зенітних антидронових прожекторів Spaceray, призначених для виявлення ворожих БПЛА та коригування зенітного вогню у нічний час. Про це повідомила команда Альянсу Відновлення України (Ukraine Rebuilding Alliance), яка передала прожектори.

Голова правління Альянсу, професор Юрій Маслов підкреслив, що це стало можливим завдяки співпраці із закордонними партнерами, зокрема Християнською протестантською організацією IRR-TV FINLAND.

У команді Альянсу Відновлення України кажуть, що нові прожектори вже встигли добре зарекомендувати себе під час останньої атаки “шахедів” на дунайські порти Одеської області: вони дозволяють виявляти цілі на відстані до 2 кілометрів, навіть якщо дрон замаскований за допомогою чорної матової фарби.

“Кошти, отримані від європейських друзів, ми скерували на закупівлю антидронових прожекторів українського виробництва, і підтримали таким чином і наших захисників, і вітчизняну оборонну промисловість. Такий відповідальний підхід до пошуку, закупівлі та розподілення спеціальної військової та гуманітарної допомоги силами громадських організацій – це те, що дозволить нам перемогти агресора”, – переконаний заступник голови правління Ukraine Rebuilding Alliance, депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян.