Вивчаємо рідну мову під керівництвом фахівців

13:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Після тривалої перерви поновлено #Безкоштовні_курси_української_мови і відкрито ще одну групу, яка отримала назву #Мовна_спілка (проєкт “Вільна” у Миколаєві). Курси проводить наша городянка Світлана Божко.

Заняття проходять в одному з кабінетів Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Слухачі згадують та вивчають нові слова, перекладають, коригують речення, повторюють формули привітання, прощання, фрази повсякденного спілкування та інше.

На заняттях з групою #БКУМ говорять про значення українсьої мови, розвінчують міфи про походження слів, а також багато жартують і наповнюються позитивними емоціями.

Група Світлани Божко

– Панянкам з #Мовна_спілка порадила щодня читати вголос по сторіночці будь-якої цікавої книжки, поступово збільшуючи до двох, трьох, десяти сторінок. Як варіант, запропонувала новелу Івана Франка “Сойчине крило”. Потім буде нагода обговорити прочитане, – розповіла у Фейсбуці про одне з занять Світлана Божко. – А насамкінець прослухали пісню, яка починається словами “Ми ніколи не зречемося рідної мови!”. У ту мить хотілося обійняти всіх прекрасних дівчат, які прийшли на заняття і були такими щирими та відкритими!

Група Дар’ї Яцкевич

Для тих, хто хоче досконально вивчити нашу солов’їну мову, в Миколаєві створено ще один курс: “Розмовний клуб з української мови” за проєктом “Єдині”. Він працює на базі бібліотеки-філіалу для юнацтва, яка розташована за адресою: вул. Шевченка, 49. Проводить заняття співробітник бібліотеки Дар’я Яцкевич.