Лама, поні та верблюжа: в Миколаївському зоопарку бебі-бум

18:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Миколаївському зоопарку розповіли про дитинчат копитних тварин, які нещодавно з’явились на світ і яких вже можуть побачити відвідувачі закладу.

Дуже мила «плюшева» самочка лами (Lama glama) на ім’я Нонна народилась у Миколаївському зоопарку 2 лютого 2024 року. Маму дитинчати звуть Балерина, тата – Клим. Одразу після народження маленьку ламу з мамою відділили від основної групи у приміщенні «верблюжатника», щоб тваринам було спокійніше. А коли маленька Нонна підросла, а також з настанням теплої погоди родину лам перевели у великий вольєр, що знаходиться поруч з літнім вольєром для жирафів. Цей вольєр, що був обладнаний нещодавно, має значну площу, природну рослинність, природний ґрунт. Саме тут ви і можете зараз побачити дитинча.

22 березня 2024 року народився вороно-рябий жеребчик поні шетлендського (Equus ferus caballus). Мама дитинчати – Попелюшка, а тата звуть Валет. Валет – поні-«переселенець», його привезли в травні 2022 року з села Посад-Покровське Херсонської області, в цей час там точились активні бої. Родину поні разом з малюком можна побачити у вольєрі, що знаходиться праворуч від вольєру для верблюдів.

В групі двогорбих верблюдів (Camelus bactrianus) також поповнення. 4 квітня 2024 року у верблюдиці на ім’я Зайтуна народився малюк, це самець. Тато новонародженого – Султан. На декілька днів після народження верблюденя разом з матір’ю перевели в приміщення, де тепліше і затишніше, але зараз малюка вже можна побачити у вольєрі на свіжому повітрі.

В зоопарку зазначають, що всі молоді мами дуже турботливі, годують дитинчат, піклуються про них і чекають на відвідувачів.